טיול מאורגן לסנטפטרסבורג – למי זה מתאים ואיך בוחרים את החברה הנכונה

כשאנחנו מחליטים לצאת לטיול ביעד כזה או אחר, עומדות לרשותנו כמה אופציות, בעזרתן אנחנו יכולים לתכנן וליהנות מהטיול שלנו.

הראשונה היא כמובן לצאת עם בני משפחה, חברים, לבד. כלומר אנחנו מתכננים הכל, אחראים על הכל. הכל בידיים שלנו. אופציה שנייה, היא לנסוע לבד אך להשתמש בשירותיהן של חברות מקומיות שמארגנות טיולים מאורגנים, פר יום או יותר. אופציה שלישית, היא לצאת מהארץ במסגרת של טיול מאורגן.

לא מעט ישראלים בוחרים באופציה השלישית, בפרט כשמדובר על חופשה ברוסיה. ההנחה היא, שהרבה מאוד מהם מפחדים, חוששים, שלא יצליחו להסתדר ברוסיה, בין אם זה בגלל הגודל, הבדלי השפה, הבדלי התרבות ועוד. כמו כן, הרבה מאוד ישראלים מעדיפים טיול מאורגן, מאחר והוא כולל מסלול מסודר עם מגוון רחב של מקומות, מדריך ישראלי ומקומי וכמובן את כל הנושא של הסידורים, בין אם זה טיסות, בתי מלון, תחבורה, אוכל ועוד.

כשמדברים על טיול מאורגן לרוסיה, להבדיל מטיולים מאורגנים למדינות אחרות, הרי שזה מחולק למקומות ספציפיים. כלומר, אנחנו יכולים למצוא טיול מאורגן למוסקבה, טיול מאורגן לסט פטרסבורג, וכן, אנחנו יכולים למצוא טיול מאורגן לשתי הערים גם יחד. אנחנו נתמקד במאמר זה בטיול מאורגן לסט פטרסבורג.

כידוע, סנט פטרסבורג היא העיר השנייה בגודלה ברוסיה, אחרי מוסקבה, היא נחשבת לאחת הערים החשובות ביותר, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה תרבותית ובוודאי מבחינה היסטורית, על כן היא מושכת אליה הרבה מאוד מבקרים מכל רחבי העולם, כולל צעירים שמעוניינים ליהנות מאותם חיי לילה בסנט פטרסבורג אשר הפכו במהלך השנים למשהו שבכל העולם מדברים עליו.

כאמור, רבים בוחרים להגיע אל העיר במסגרת טיול מאורגן. כך הם יכולים לחוות את כל מה שהעיר מציעה, לקבל הסברים מלאים ומפורטים אודות התרבות, ההיסטוריה, המבנים וכן להגיע אל אתרים ומקומות, אשר ייתכן מאוד שבמסגרת טיול עצמאי, יהיה הרבה יותר פחות נוח ואפשרי להגיע.

איך בוחרים את החברה הנכונה

על מנת ליהנות מטיול מאורגן איכותי, צריך לבחור את החברה הנכונה, את החברה המתאימה לשם לכך.

ראשית, יש לבחון מה טיב החברה. איזה מוניטין יש לה, האם היא נחשבת אמינה, מקצועית, מסודרת. יש הרבה מאוד חברות שמארגנות טיולים מאורגנים ברוסיה, לא כל חברה בהכרח היא מקצועית וטובה. חשוב לבחון את החברות השונות ולהחליט בסופו של דבר, איזו מהן נחשבת אמינה וטובה.

שנית, תנאים. יש לבחון מה החברה מציעה מבחינת תנאי הטיול, מלונות, טיסות, ארוחות, מקומות בילוי וכדומה, כמו כן יש לבחון את תנאי העסקה, תנאי ביטול, עלויות וכן רצוי מאוד לבדוק לאיזה גיל ומה המאפיינים של הנוסעים האחרים.

שלישית, יש לבחון את המסלול של הטיול, עד כמה הוא מקיף, ייחודי, עד כמה הוא מייצג נאמנה את העיר.

רוצים לקבל ייעוץ לגבי חופשה ברוסיה? מעוניינים לנסוע עם בן או בת זוג, עם המשפחה? 

זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא. 

כל מה שאתם צריכים לעשות זה להשאיר פרטים בטופס בתחתית העמוד ואנו נחזור אליכם בהקדם.